טיפים ומדריכים

היתרונות של כרטיס נטען בחו”ל

כרטיס נטען בחו״ל
כרטיס נטען בחו״ל

אתם לפני נסיעה לחו”ל ואתם ודאי מתלבטים האם לקחת כסף מזומן או כרטיס אשראי כאשר לכל אחת מן האפשרויות יש את החסרונות של גניבה, החלפת הכסף לכסף מקומי ובזבוז יתר לא כפי שתיכננתם. אז מה אפשר לעשות במקום, ללא ספק לבדוק אפשרות לכרטיס נטען בחו”ל. במאמר זה אנו ניתן לכם מספר סיבות לכדאיות של כרטיס נטען בחו”ל.

כרטיס נטען בינלאומי

הכרטיס הנטען הוא כרטיס בינלאומי, ניתן לטעון בו כסף ישראלי או מט”ח. הכרטיס מתנהל כמו כרטיס אשראי ותוכלו בחו”ל להוציא ממנו כסף מזומן בעת הצורך בכל בנקט כמעט. במצב כזה סכום הקניה שהוצאתם ירד מראש ותהיו כמובן מוגבלים בסכום שקיים בתוך הכרטיס. כמו כן, אם יסתיים לכם הכסף, תוכלו בכל רגע נתון להטעין בו סכום נוסף. 

כרטיס נטען הוא כרטיס אנונימי

הכרטיס הנטען הוא הכרטיס הבטוח ביותר לנסיעות בחו”ל. ידוע כמובן כי כאשר אנו נמצאים בחו”ל, אחת החששות היא להיתקל בכייסים. גניבה של כרטיס אשראי רגיל או כסף מזומן עלולים להיות דרסטיים בזמן טיול. בייחוד אם הגניבה של כרטיס האשראי אשר מקושר לחשבון הבנק שלכם וניתן לבזבז בו סכומים גדולים. לעומת זאת, הכרטיס הנטען הוא אנונימי, אינו מקושר לחשבון הבנק וניתן לבזבז בו רק את הכסף שטענתם בו. כל אלו משאירים למעשה  את חשבון הבנק שלכם והפרטים האישיים שלכם מחוץ למשחק. כמו כן הכרטיס הנטען מכיל שבב וקוד זיהוי כך שלכייסים יהיה קושי גדול להשתמש בכסף ללא פרטים אלו. 

נהדר עבור ילדים בחו”ל

אם הילדים שלכם כבר יחסית גדולים והם נסעו לחו”ל בלעדיכם, כרטיס נטען בחו”ל יכול להיות נהדר עבורם. מעבר לעובדה שהוא מאובטח, יש גם אפשרות להטעין אותו בכסף חדש בעת הצורך. כך שאם ילדיכם יצא לטיול ארוך או מחנה קיץ של מספר שבועות, תוכלו בכל שבוע להטעין סכום כסף חדש עבורו מבלי לחשוש מבזבוז יתר או מגניבות. זה בהחלט הפיתרון המושלם עבור טיול של הילדים בחו”ל. 

הגבלת הוצאות בטיול

אין נופש ללא קניות. אנו מבזבזים על אוכל, בגדים ומזכרות ועלולים להגיע לסכומים מאוד גבוהים בעת חופשה בחו”ל. עם כרטיס ויזה נטען זה לא קורה. אתם יכולים להחליט מראש לפני הטיול כמה תבזבזו ולהכניס את הסכום הזה או חלק מהסכום בתוך התחלה. כך למעשה אתם שולטים בהוצאות הטיול ולא מגיעים לבזבוז ללא הפסקה. 

קבלת הכרטיס באופן מיידי

בשונה מכרטיס אשראי רגיל אשר יש לחכות להגעתו ולקבל אישור שאתם יכולים לקבל אותו, הכרטיס הנטען ניתן באופן מיידי, שאתם יכולים להוציא כרטיס כזה ממש קרוב לנסיעה שלכם. 

לסיכום, אם אתם נוסעים לחו”ל בהחלט כדאי לכם לשקול רכישת כרטיס נטען לחו”ל. יש לכרטיס המון יתרונות והוא יכול רק להקל עליכם. 

על הכותב

bradmin

הוספ\י תגובה

לחצ\י כאן כדי להגיב